CO UMÍME

V IT máme dlouholetou praxi. Na denním pořádku tak zvládáme širokou škálu úkolů.

Servery
Postaráme se o zdravé jádro vaší IT sítě. Nainstalujeme moderní fyzický či virtuální server, který budeme následně spravovat.

Koordinace ICT projektů
Implementace a řízení projektů spojených s informačními technologiemi vyžaduje odborné i managerské know-how. Obě dovednosti spojíme a váš projekt dovedeme do úspěšného konce.

VMWare a Hyper-V
Provádíme virtualizaci, instalaci i následnou správu. Reference zašleme na vyžádání.

Monitoring
Vaše PC a servery dokážeme na dálku monitorovat a zaznamenávat jejich aktivitu. Tu si můžete následně prohlédnout v přehledných dashboardech.

Instalace a správa
PC, notebooky, tablety i chytré telefony potřebují ke svému chodu správně nainstalovaný software. Zařídíme nejnovější verze operačních systémů i programů a jejich následnou správu.

MailServer
Hledáte vhodné e-mailové řešení včetně možností archivace? Nainstalujeme vám přehledné uživatelské rozhraní, pomocí kterého bude firemní komunikace hračkou.

Antivir, firewall
Firemní IT je třeba chránit proti útokům nebezpečných virů a mallwaru. Postaráme se o instalaci antivirového programu a účinného firewallu.

Wi-Fi
Připojíme vaši firmu k internetu. Nastavíme Wi-Fi sítě v kancelářích i jednotlivých pobočkách po celé republice. Následně je propojíme systémem jednotného přihlášení nebo jednorázovými přístupy pro návštěvníky a klienty.

Zálohování
Zajistíme zálohování moderními prostředky (Veeam, Acronis,…) na lokální úložiště i do cloudů včetně vytvoření řešení a scénářů pro Disaster recovery obnovu vaší infrastruktury v případě závažné havárie.